16) Kankintis beprasmiška, bet kartais tenka.

16

                TSS tuo metu teko ir pačiai pasikankinti. Kvailai, beprasmiškai, mat tai nebuvo susiję su jokiu prisitaikymu prie kokių nors pokyčių. O gal? Nors ne, absurdas. Nuo šiol pokyčius kūrė ji pati, toks buvo jos gyvenimo pasikeitimas – kūrybinis. Tikra kūryba. Ji buvo įsitikinusi, kad tai yra kilniausias įmanomas gyvenimo malonumas. Aišku, ji buvo ne kartą girdėjusi, kad kūrėjoms taip pat tenka kartais pasikankinti. Matyt, tai kaip seksas, kai pasiekus palaimos viršūnę, kurį laiką apima lyg nusivylimas, lyg liūdesys ar kažkas tokio, žodžiu, nemalonumas. Tačiau juk tuo nemalonumu seksualinis gyvenimas nesibaigia – vėliau po truputį pradedi siekti sekančio seksualinio pasitenkinimo. Juk taip yra ir su kūryba, ar ne? Bėda ta, kad jai šiuo metu su kūryba vyko visai ne taip, todėl ir ta kančia buvo kažkas nenormalaus. Šiuo metu ji buvo kaip tik pakeliui į būsimą malonumo ekstazę, kuri neabejotinai įvyks, kai tik jos eksperimentai patvirtins jos mokslines prielaidas. Judėjo tvirtai ir užtikrintai. Viskas klojosi gerai, tereikėjo atlikti reikiamus darbus ir gauti jų rezultatus. Galėjo sau netrukdomai dirbti, viskas buvo aišku ir viskas vyko sklandžiai. Bet… jai trukdė svajonės. Vos tik įsivaizduodavo save šlovės viršūnėje, visoje savo geradarybėje, o jau ypač gelbstint bazininkes nuo jų nereikalingų gyvenimų ir taip toliau, ir panašiai… kažkuriuo metu suprasdavo, kad jai trūksta kažko visai ne taip svarbaus, gal neesminio, bet labai labai trūksta. Jai trūksta tos prakeiktos Kity!

                Ką gi. TSS bandė sau solidžiai ir išdidžiai įteigti, ką ten įteigti, jau greičiau sau priminti – vos tik ją apšvies šlovės spinduliai, grįš ir Kity. Savaime suprantama, kitaip būti negali. Ką ten grįš, paknopstom parlėks net dūsdama ir kris prieš TSS ant kelių! Iš visų užjūrių, Marsų ar net apgręžusi kiton žvaigždžių sistemon skriejantį kosminį laivą, iš pačių išlakiausių partnerių glėbių ir pačių aistringiausių meilužių lovų ar seksodromų, tiesiai iš aistringiausios sueities net makiažo nenusivaliusi! Nors Kity – ne tokia. Ta tai jau ras laiko švariai nusiprausti, efektingai pasidažyti ir į dar efektingesnį apdarą įsisprausti, na tokia bomba ilgesingomis akimis, katytė – panterytė ir visa kita. Tuomet tik klapt – klapt savo atseit nekaltomis akytėmis, femina neraliuotoji, ir kaip nors atsainiai – giliai giliu krūtininiu balsu jai tars: „Ech, Tedy, ar prisimeni mūsų meilę?“…

                Kurgi neprisiminsi! Ta peroksidinė kalė būtent taip į ją ir kreipsis, nes ji gudri kaip žaltė ir įžūli kaip girta meška. Supranta, šiknė, kad Tedy jos į teismą dėl pasikėsinimo į vardo nuosavybę nepaduos, juk Tedy supranta, kad nieko iš tos Kity nepeši, jos visada viskas taip sutvarkyta, kad amžinai nieko neturi ir niekaip negali susimokėti. Maža to, ji puikiai supranta, kad Tedy patinka, kai ją taip pavadina, Tedy tiesiog lydosi, Tedy negali atsispirti. Ech, bet kaip iš tiesų ji pasiilgo Kity, tariančios jos vardą… Bjaurybė! Na palauk… Tavo Tedy tuomet maudysis ne tik šlovės spinduliuose, ji neabejotinai maudysis ir daugybės partnerystės beieškančių dėmesyje ir meilėje, pačių bombiausių ir pačių seksualiausių, pačių dvasingiausių ir pačių įdomiausių, žodžiu, visa ko jos meilei turinčių pasiūlyti, tik imk. Tada pažiūrėsim…

                Bet, po visais galais, durniausiai buvo tai, kad tos suknistos Kity jai reikėjo dabar, būtent čia ir dabar, bent vienai akimirkai! Ir būtent jos! Jokie protingi savęs įtikinėjimai, kad jau tuoj tuoj, dar šiek tiek prasmingai patriūsti ir tuomet, kaip sakoma, visi koziriai jau bus jos rankose, bus galima pačiai pasirinkti ir, svarbiausiai, tai Kity savuosius mėlynus sportbačius priminti, neveikė. Veikė kažkoks maudulys ir ta klaiki tuštuma, apsireiškianti, tiesa, tik akimirkai, bet užtai ne juokais bauginanti! Ką tai galėtų reikšti? Jau ir pasvajoti negalima? Kodėl žymiai aukštesniais siekiais nei eilinė, jei taip gerai pagalvojus, bazininkė gyvenančios TSS savijautą turėtų sumurkdyti kažkokia sukrušta sterva eilinė bazininkė Kity? Ta Kity, ji gal kažkokia energetinė vampyrė, gal ji kažkaip įsisiurbė į jos pasąmonę ir dabar jos sąmonę jaukia, nori atkeršyti, pajacė, kad iš TSS taip nieko pernelyg vertingo nesugebėjo nugvelbti šiame pasaulyje?

                Ai, kažkokios nesąmonės. Tiesiog TSS norisi pasidulkinti, dar neatprato. Atsipalaidavimo minutę, taip sakant, organizmas šaukia. TSS kelis sykius prasivibravo su jėzuičių rimbu. Prakeikta tuštuma kažkur giliai paširdžiuose tik sustiprėjo. Ji atkakliai kovojo su dvasiniu mauduliu pasitelkusi fizinį. Kartais atrodė, kad rimbas išmals vidurius ir nuplėš kiaušus. Bet buvo geriau. Dvasinis maudulys galiausiai persidavė į fizinį. Ji išvargo. Apie Kitę nebenorėjo nė galvoti. Kaip ir apie nieką daugiau. Jai paprasčiausiai skaudėjo, kvailai bukai maudė visą klyną ir išangę. Gal ir gerai. Apie daugiau nieką nebereikėjo galvoti. Tereikėjo tik dirbti – taip pat bukai ir atkakliai, kaip ir monoseksuojant su jėzuičių rimbu.

                Taip pat atkakliai bukai TSS žvelgė į savo suprogramuoto eksperimento rezultatus, kai po daugybės patikrinimų ir lyginamųjų bandymų visi be išimties jos gemalai į eilinę užklausą, ar jie pasirinktų savo gyvenime gimti, vienbalsiai atsakė „Taip“.

                TSS nejučia net šyptelėjo vieną sykį pagalvojusi, kokia, turbūt, tuomet turėjo būti kvaila jos veido išraiška, kai tie patys gemalai kiek sudėtingesniame bandyme, kuris buvo specialiai sukurtas patikrinti pagrindinio eksperimento patikimumą, po daugybės bandymų vis tikrinant ir taisant įvairiausias algoritmų ir modulių vietas (tą ji tikrai padarė išsamiai ir nuodugniai, ir net kelis sykius), į klausimą, kurią iš galimų gyvenimo perspektyvų pasirinktų, turbūt kokį šimtąjį kartą visi kaip vienas atsakė, kad pasirinktų savąją.  

                Kažkas labai negerai buvo su šiuo eksperimentu. Galbūt kažkas negerai buvo ir su jos gyvenimu?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: