12) Kartais šūdas gaunas ir pasaulio istorijos pakeitimą tenka atidėti.

12

                Prabėgo jau kone metai nuo TSS nirtulingų bandymų įrodyti, kad gyventoja iš anksto gali pasirinkti gimti ar negimti pradžios, bet jų niekaip negalėjai pavadinti vainikuotais sėkme. Nebuvo taip, kad TSS parinkti žmogiškieji gemalai negalėjo nieko atsakyti – ne, atvirkščiai, kaip nebūtų nuostabu, ši eksperimento dalis nuo pat pradžių pavyko puikiai.

                Teko nemažai paplušėti. TSS neturėjo daug patirties sudarinėdama gyventojos individualybės hologramas. Šis metodas buvo taikomas dirbančiųjų elitinės amžinybės srityje. Į vieną vietą būdavo surenkami pradiniai DNR tyrimų duomenys, po to – visų pakeitimų: DNR, biologinių, kibernetinių, medicininių ir taip toliau. Tuo pačiu būdavo kruopščiai suregistruojami visi atlikti sveikatos, intelekto ir emocinio intelekto tyrimai. Šalia to – aplinkos tyrimai – informacija apie gimdytojas, nustatyta jų galima įtaka auklėjimui, išsilavinimui, pradinio gerbūvio lygiui ir taip toliau. Fiksuojamas ir konkrečios istorinės terpės poveikis – valstybės, visuomenės, tos gyventojos socialinio rango ir taip toliau įtakos jos socialinei, ekonominei ir dvasinei gerovei per jos gyvenamąjį laikotarpį ir konkrečią jos gyvenimo istoriją. Jos gyvenimo faktai – tiek turintys įtakos profesinei karjerai, tiek individualiam gyvenimui. Paprastai tiriamosioms tekdavo pildyti nemenkas apklausų anketas, fiksuojančias jų gyvenimo būdų pasirinkimus ir tų pasirinkimų priežastis. Suvedus visą šią duomenų gausybę ir dar daugiau, specialūs AI apdorodavo visas šias informacijas ir modeliuodavo tolimesnių profesinių ir individualių pasiekimų galimybes. Jos padėdavo parinkti optimaliausius būsimus gyventojos pakeitimų variantus, siekiant jos užsibrėžtų tikslų ar net pasiūlyti kokius tikslus vertėtų pasirinkti, kad ši gyventoja savo gyvenime toliau jaustųsi konkurencingiausių lygmenyje.

                Išties skirtingos AI ieškodavo skirtingos informacijos ir rinkdavo kiek kitokius duomenis, todėl gyventojų individualybių hologramos elitinės amžinybės srityje buvo sudaromos labai įvairiai ir apimdavo ir daugiau įvairių duomenų rinkimo, nei čia paminėta. TSS apie tai išmanė tiek, kiek kažkada studijavo ir dabar domėjosi tuo. Dirbant masinės amžinybės srityje, jai to gerai išmanyti nebuvo būtina. Konkrečių gyventojų ji nestudijavo. Jos darbinis AI „paišė“ ne individualybių hologramas, o tiesiog statistinių rinkos segmentų profilius ir informaciją rinkdavo daugiausiai iš įvairios socialinės statistikos bei socialinių tinklų. Svarbiausia buvo nustatyti gyvenimo būdų madų tendencijas ir susieti susidomėjimą jomis su tam tikromis pajamų lygių grupėmis. Tuomet ištirti nustatytų priimtino homogeniškumo grupių pardavimų potencialus ir pagal tai tyrinėti galimų skirtingų produktų monetizavimo galimybes.

                Tokia profesinė patirtis ir galimybės naujajam TSS sumanymui nevisiškai tiko, tačiau ir reikšmingai nekliudė. Taip, reikėjo sudarinėti gyventojų individualybių hologramas, nes tiktai pačios jos galėjo duoti atsakymus į TSS klausimą, kitaip būtų buvę neobjektyvu – jei į šį klausimą atsakytų AI, pasitelkdama jai žinomas prielaidas pagal savo sumodeliuotas situacijas, sprendimas gimti ar negimti būtų buvęs AI inžinierių ir pačių AI sprendimu, o išradimo, kurį ketino padaryti TSS, prasmė ir esmė buvo gauti laisvą, niekieno neprimetamą konkrečios gyventojos atsakymą – kitaip TSS savo atradimu negalėtų tvirtinti panaikinusi paskutinę kliūtį, varžančią gyventojos laisvės ribas. Tačiau tos gyventojos, kurių hologramas reikėjo sudarinėti, buvo dar ne gyventojos, o tik žmogiškoji medžiaga, todėl, galima sakyti, TSS tereikėjo išrasti naują hologramos rūšį – ne individualybės, o tik žmogiškos medžiagos šiai būsimai individualybei.

                Turbūt tai buvo naujas tyrimo metodas, deja, Nobelio už šį išradimą TSS nesitikėjo. Kol kas kitokios naudingos paskirties nei tapti išties svarbaus išradimo priemone šis metodas neturėjo. Pagaliau žmogiškosios medžiagos holograma buvo sudarinėjama remiantis tais pačiais kaip ir gyventojos individualybės hologramos principais, tik kur kas paprasčiau. Individualybės dar nebuvo, todėl ir nereikėjo rinkti daugybės informacijos, siejamos su individualybe – jokios istorijos, jokių pakitimų. Tiesiog pradiniai DNR tyrimai plius duomenys apie gimdytojas, turėsiantys įtakos galimai būsimam šio gemalo gyvenimui. Pradinį kodą kaip rinkti duomenis apie kitą esamą socialinę, ekonominę, dvasinę aplinką, kuris irgi buvo reikalingas sudaryti šiai hologramai, galima buvo nukopijuoti nuo dabartinės TSS darbinės AI, nes tai buvo bazinis duomenų surinkimo modulis sudarant naujai gimusiųjų masinės amžinybės rinkos profilio modelį. Genetiniai tyrimai prieš atliekant amžinybės ir individualybės pagerinimo operacijas bei programas TSS klinikoje irgi buvo atliekami, taigi ši naujojo hologramos AI dalis irgi buvo automatiškai perkelta iš kito modulio. Sunkiausiai buvo su artimosios įtakojančios aplinkos tyrimų dalies įkėlimu į bendrąjį modelį – dėl šio TSS teko kreiptis į brolužę, kuri vadovavo „Geriard Inc.“ Elitinės amžinybės padaliniui, ir ši mielai sutiko šiuo kodu pasidalinti. Jau turint visus kodus TSS teliko nukopijuoti atskirų duomenų modulių sąsajas iš brolužės klinikos AI, likusias – iš savosios ir įrankis naujajai laboratorijai buvo baigtas. Labai sudėtinga nebuvo, nors išties užtruko netrumpai.

                Galiausiai beliko kiekvienai žmogiškajai medžiagai, o jos TSS bandymams atrinko tūkstantį skirtingų DNR su tūkstančiu skirtingų pradinių artimosios aplinkos galimybių, užduoti tą patį klausimą – ar jie norėtų, atsižvelgdami į šias galimybes ir šias aplinkybes, iš viso gimti? Eksperimento rezultatai tiesiog pribloškė TSS – visi tūkstantis žmogiškųjų gemalų, nepriklausomai nuo jokių aplinkybių ir galimybių, vienareikšmiškai atsakė: „Taip“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: