5) Ką gali naujausios technologijos ir dar vienas geras būdas apsiraminti.

5

                Nuotaika prašviesėjo išsimaudžius – šį kartą tik po dušu – ir po to suvalgius sultinio. TSS jau buvo sugalvojusi ką veikti toliau. Seksas – puikus būdas nuimti visą susikaupusį stresą. Monoseksas – visada sveika, nes ir užveda, ir nuramina. Galbūt jau laikas praplėsti savo seksualinį horizontą, kaip kad vakar kažkas siūlė? Naujausias žaisliukas? Jį pasiūlė išbandyti Kity, tai yra KTS. Tenka pripažinti, ji iš TSS minčių niekur nepabėgo. Atvirkščiai – atsirado toks keistas troškulys vėl pabūti su ja. Ką gi, bežaidžiant galima įsijungti fantaziją ir suartėti nors tokiu būdu. Tai turėtų padėti, nes pasitenkinus tokio pobūdžio troškulys paprastai gerokai sumažėja ar net dingsta, TSS tai žinojo iš savo patirties.

                Aparatas vadinosi jėzuičių rimbu. Jėzuitės – kažkokios krikščionės, o krikščionės – kažkokia religija, tebeegzistuoja. Na, rimbas – aišku kas, nors irgi istorinė relikvija. Įdomu, ką tai reiškia, kodėl taip pavadinta? Galbūt tos jėzuitės irgi kažkaip save rimbais lavindavo, na, tokiais tikrais? Nors vargu, visuotinai žinoma, kad visos tos senovinės religijos seksualiniais klausimais visuomet buvo labai atsilikusios. Nesuprasi. Na, bet vis tiek įdomus pavadinimas.

                Įrenginys movėsi ant penio, o kita dalis – į vyriškąją vaginą. Veikė vienu metu elektrošoko ir vibratoriaus principu. Viena dalis skausmingu elektrošoku stimuliuoja penį, kita – vibruoja vyriškąją vaginą, Po to – keičiasi. Galima visaip pareguliuoti. Privatus sadomazochizmas, kaip sakydavo Kity. Atskleidžia netikėčiausias sielos gelmes.

                Kažkoks keistas kaifas. Bet blaivinantis, net ir dabar viskas tarsi ugnimi pulsuoja apatinėje kūno dalyje, bet kokį galvos skausmą galima pamiršti. Iš pradžių, kol abi šio įrenginio dalys lygiagrečiai veikė skirtingais režimais, teko pamiršti net Kity. Bet ji taip nenorėjo – norėjo mintyse pabaigti su Kity. Pradėjo kaitalioti režimus taip, kad vienu metu veiktų tik vienas, o galiausiai nusistatė tik vibraciją peniui ir elektrošoką savo vaginai. Prisiminė kaip su Kity paeiliui prievartaudavo viena kitą – TSS ją su savo nuosavu peniu, o jinai TSS – su prisegamu. Mintyse girdėjo jos dejavimus: „Ach, Tedy, Tedy, Tedy…“. Galiausiai palaima baigėsi.

                TSS niekada nepatiko baigiamoji dalis. Po jos jautiesi kažkokia vieniša. Savotiškas liūdesys staiga pripildo širdį. Na, turbūt tai galima paaiškinti – visuomet liūdna išsiskirti su malonumu, juk tarsi tenka jo laikinai atsisakyti. Toks atsiskyrimas nuliūdina. Nieko nepadarysi – nedidelis nemalonumas visuomet yra tikrojo pasitenkinimo palydovas. Tačiau juk tai – laikina. Ateity laukia kiti malonumai. Po trumpo laiko supranti, kad verta vėl susisinchronizuoti savo jausmus tam, kad siektum kito tikslo, kito malonumo.

                Šį kartą didžiausias nemalonumas buvo tas, kad Kity iš atminties niekur nedingo. Regėjo ją gulinčią šalia išplėstomis akimis ir šnibždančią, kaip jai buvo gera. Tokie ir panašūs vaizdiniai kurį laiką sukosi jos galvoje, kol galiausiai nunešė prie vakarykščio jų pokalbio, jeigu jį galima taip pavadinti. Sustojo prie Kity prisiminimo apie judviejų meilės žaidimus. Pasirodo, jas jaudino skirtingi dalykai. Aišku, TSS tą nujautė ir anksčiau. Tiesiog visuomet stengėsi prisitaikyti prie to, kas jaudino Kity, todėl lengviau buvo įtikinti save, kad viską, ką jos daro kartu, ji daro su tokiu pačiu džiaugsmu kaip ir Kity. Nors, pagalvojus, jos gana akivaizdžiai nedžiugino tie taip Kity mėgstami visokiausi svingerių vakarėliai ir ji nejautė jokio kaifo prievartaudama Kity draugę, šiai dalykiškai stebint visą tą sceną iš šono. Matyt kažkoks tai vis dar neišgyvendintas savininkiškumo jausmas. Tai normalu, su tuo bus galima susitvarkyti per būsimą tolimesnį dvasinį tobulėjimą. Bet garsiai prisipažinti – nieko gero, mat gali būti tuoj pat apkaltinta toksiškumu, vis dar tebeglūdinčiu jos vyriškoje biologinėje prigimtyje. Geriausia, ką gali padaryti būdama su kita gyventoja – išmokti neprieštarauti ir džiaugtis. Galiausiai – ko tik nepadarysi iš meilės.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: