Apie autorių

Tomas Senūta

1973-05-25 gimiau ir augau Kaune, kur ir dabar gyvenu. Vedęs nuo 2000 m. Šią knygą rašiau 2019 m. antrą pusmetį, pristatinėjau nuo 2020 m. balandžio iki 2021 m. balandžio – pristatymus rasite šioje svetainėje bloguose bei kituose skyriuose. Sūnui tuo metu pradžioje buvo 14 m., o dabar – 2023 m. pradžioje jis – jau pilnametis. Aš gi knygos rašymo ir pristatymo metu dirbau lietuviškoje logistikos įmonėje projektų vadovu ir buvau Nacionalinio Susivienijimo Kauno skyriaus Valdybos narys. Nuo 2021-07-22 esu Lietuvos Šeimų Sąjūdžio Kauno miesto ir rajono koordinatorius, nuo 2021-12-14 – Kauno atstovybės (apimančios ir Kauno rajoną) vadovas, nuo 2022-08-07 – atstovas tarptautiniams ryšiams.

Pagrindinis pomėgis – knygos. Domėjimosi sritys: matematika, fizika, istorija, filosofija, teologija, religijotyra, antropologija, psichologija, teise, ekonomika, politika.

Kaip grožinių tekstų rašytojas pradėjau nuo tekstų dainoms grupėms SH (kurios buvau ir vienas iš įkūrėjų bei vadybininkų), ARINA & VETO BANK bei SINDROME OF CHAOS. Šis yra mano pirmasis didelės apimties grožinis kūrinys.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: